Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП "Київпастранс" планує закупити сім сучасних трамвайних вагонів

27.04.2015

З 28 квітня 2015 року комунальне підприємство «Київпастранс» оголошує проведення відкритих торгів на закупівлю семи трамвайних вагонів.

 Заплановано закупити сучасні вагони, надвеликої місткості, довжиною більше тридцяти метрів, з системою вентиляції, опалення і кондиціонування, з низьким  рівнем  підлоги (35-100 %) та необхідним обладнанням для проїзду пасажирів з обмеженими можливостями. Максимальна швидкість цих сучасних вагонів буде не менше 70км/год. В облицюванні салонів та кабіні буде використано екологічно чисті матеріали.

 «Наразі, трамвайний парк столиці знаходиться в занедбаному стані: з 418 трамвайних вагонів лише 39 вагонів з терміном експлуатації, який не перевищує 10 років; 232 потребують  оновлення, термін експлуатації  яких перевищує 30 років;  щорічна потреба міста - 50  вагонів, ці сім нових вагонів будуть обслуговувати лінії швидкісних трамваїв», зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

 Пропозицію щодо до участі у видкритих торгах необхідно подати до 10:00,  4 червня 2015 року за адресою: м. Київ, Подільський район, Набережне шосе, 2, 04070, каб. 301, Управління з питань закупівель КП «Київпастранс».

 

Інформація КП «Київпастранс»