Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух трамваїв маршрутів №11,12,19 (відновлено)

01.10.2015

З 15 зод. 30 хв. заблоковано рух трамваїв маршрутів №№11,12,19 на перегоні між зупинками вул. Вікентія Хвойки - стадіон Спартак, причиною стала дорожньо-транспортна пригода між автомобілем АА 5267 ММ та трамваєм 5848, в якому  також під час падіння в салоні трамваю постраждала кондуктор П.

Для вжиття заходів по відновленню руху трамваїв, на місце події було направлено аварійно-відновлювальні служби  та інженера з безпеки руху КП «Київпастранс», та повідомлено поліцію м. Києва.

Рух трамваїв організовано від пл. Шевченка до Подільського депо.

Рух трамваїв відновлено об 17 год. 20 хв.