Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасово внесено зміни у рух тролейбусів маршрутів №№5,8,17 (відновлено)

14.10.2015

З технічних причин о 13 годині  внесено змінени у трасу слідування тролейбусів маршрутів №№5,8,17.

Для вжиття заходів по відновленню руху тролейбусів, на місце події було направлено  аварійно-відновлювальні служби КП «Київпастранс».

Роботу тролейбусів маршрутів №№ 5,8,17 організовано  до вул.Белінської та Повітрофлотського шляхопроводу.

Рух тролейбусів відновлено о 14 год. 45 хв.

З  15 год. 30 хв. тролейбуси курсують до вул.Белінської. Для забезпечення пасажирських перевезень організовано роботу автобусу  8 ТР з 15 год. 30 хв. на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до ст.м. Льва Толстого. Пасажири автобусів маршруту № 8ТР мають право поїзда в автобусах маршруту № 8ТР по місячних проїзних квитках, придбаних для проїзду в тролейбусі. 

З 18 год. 54 хв. відновлено рух тролейбусів маршрутів №№5,8,17.