Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано роботу трамвайного маршруту №8 (відновлено)

14.11.2015

З 9 год. 12 хв. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди між трамваєм маршруту №8 та маршрутним таксі №445 ( АА 0825 АА) на перетині вул. Тростянецької та Харківське шосе заблоковано рух трамваїв маршруту №8.

Про місце події повідомлено працівників поліції м.Києва та відповідальні служби КП "Київпастранс".

В наслідком ДТП  було травмовано 3-ох пасажирів маршрутного таксі №445, яких з травмами  доставлено до лікувального закладу. Проводиться перевірка причин та обставин виникнення зазначеної події.

Роботу трамваїв маршруту № 8 організованодо Червоного Хутора.

Відновлено роботу трамваїв маршруту №8  о 10 год.10 хв.