Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух тролейбусів маршрутів №№6,18,32,33 та трамваїв маршрутів №№12,19 (відновлено)

29.01.2016

З 17 год. 36 хв. на трамвайно - тролейбусному перетені пошкоджено контактну мережу на пл. Шевченка в напрямку вул. Сошенка  внаслідок чого заблоковано рух тролейбусів №№6,18,32,33 та трамваїв маршрутів №№12,19 в обох напрямках.

Для відновлення руху тролейбусів на місце направлено аварійно - відновлювальні бригади КП " Київпастранс ". Роботу тролейбусів організовано з Майдану Незалежності до вул. Івашкевича.

Роботу трамваїв організовано від Контрактової площі до Лайоша Гавро, на ділянці від площі Шевченка до 14-  лінії організовано автобусне сполучення.

Відновлено 18 год.36 хв.