Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух трамваїв маршруту №12 (відновлено)

16.02.2016

З 16 год. 50 хв. заблоковано рух трамваїв маршруту №12 з причини сходу трамвайного вагону 5990 маршруту №12 в районі "5-ої Лінії" в напрямку "Пуща-Водиця 14 лінія".

Для вжиття заходів по відновленню руху  трамваїв на місце сходу було направлено аварійно-відновлювальні бригади КП "Київпастранс".

Роботу маршруту організовано Контрактова площа -  площа Шевченка.Для забезпечення перевезення пасажирів від пл. Шевченка до 14 лінії організовано автобусне сполучення. З 17 год. 20 хв. трамваї курсують до 5-лінії. 

О 18 год. 50 хв. рух трамваїв відновлено за власним маршрутом.