Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Заблоковано рух тролейбусів маршруту №38 (відновлено)

24.02.2016

З 16 год. 40 хв. заблоковано рух тролейбусів маршруту №38 при під’їзді  до зупинки «Завод Арсенал» в напрямку ст. м. Арсенальна, стався наїзд на пішохода тролейбусом 1304 маршруту №38, який перебігав проїзну частину зліва на право, посковзнувся і потрапив головою під ліве задне колесо причепу тролейбусу.

На  момент наїзду на місці працювали працівники  поліції м. Київа , які і викликали швидку медичну допомогу та представників КП "Київпастранс". Чоловік 1951 року народження від отриманих травм помер на місці.

Роботу тролейбусів маршруту №38 організовано ст.м. Видубичі - вул. Є Коновальця.

 Роботу тролейбусів маршруту №38 відновлено о 19 год. 25 хв.