Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Про  КП «Київпастранс»

КП «Київпастранс»  - одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах  України , соціальний перевізник № 1. Підприємство   є власністю територіальної громади міста Києва, на  якому працює майже 10 тисяч працівників.

Основні функції підприємства :

    Забезпечення надання послуг з перевезення пасажирів наземним автомобільним та електротранспортом (тролейбус, трамвай, фунікулер);
•    підвищення якості транспортних послуг;
•    забезпечення ефективного управління міським наземним транспортом загального користування;
    створення сприятливих умов для його розвитку.

Послугами наземного пасажирського транспорту щоденно користуються близько 1,7 млн. мешканців та гостей столиці, із яких 53 % мають право на пільговий проїзд.

Структура підприємства включає в себе дирекцію КП «Київпастранс» , його філії й відокремлені підрозділи.

Пасажирські перевезення здійснюються за 114  автобусними маршрутами (107  міських, 4 приміських та 1 міжнародний), 45  — тролейбусними та 21 — трамвайним. Для забезпечення роботи даних маршрутів підприємство обслуговує 250,9 км трамвайних колій, 1246  км контактної мережі, 1203 км кабельних ліній, 92 тягові підстанції, майже 2500 зупинкових комплексів. Щодня на маршрути виходить 748 автобусів різної місткості, 513 тролейбусів та 221 трамвай, 10 поїздів міської  електрички, фунікулер.

Для поліпшення якості транспортного обслуговування підприємство з початку його створення, взяло курс на оновлення рухомого складу. Була розроблена і задіяна відповідна програма, яка передбачає придбання нового рухомого складу сучасних моделей та ремонт і модернізацію існуючого.

Крім придбання нових трамваїв і тролейбусів, щорічно проводяться планові ремонти рухомого складу та інфраструктурних об’єктів.

Комунальне підприємство «Київпастранс» є соціально орієнтованим підприємством, у якому на постійній основі впроваджуються соціально спрямовані заходи. Їх головною метою є популяризація наземного громадського транспорту міста Києва, однак  формат таких заходів завжди різноплановий. Загалом, діяльність комунального підприємства спрямована на задоволення потреб з перевезення пасажирів та якісного надання транспортних послуг.