Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Навчально-курсовий комбінат КП «КИЇВПАСТРАНС»

НАВЧАЛЬНО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТ КП «КИЇВПАСТРАНС» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ УЧНІВ ВОДІЯ ТРОЛЕЙБУСА, ТРАМВАЯ ТА АВТОБУСА .
НАВЧАННЯ СЛУХАЧІВ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ БЕЗКОШТОВНЕ.

Про нас

Навчально-курсовий комбінат Комунального підприємства «Київпастранс» створено у жовтні 2001 року на базі Навчально-курсового комбінату «Київелектротранс», що працював з 1961 року для підготовки водіїв трамваїв та тролейбусів, що існували при Київському трамвайно-тролейбусному управлінні. Навчально-курсовий комбінат є професійним навчальним закладом, який працює згідно Положення про Навчально-курсовий комбінат, та у своїй діяльності керується Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту» і Положенням про професійно-технічний навчальний заклад. Основною діяльністю Навчально-курсового комбінату є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв трамвая, тролейбуса, автобуса та інших водіїв транспортних засобів, а також професійне цільове навчання на виробництві робітників, службовців і керівників.

Комунальне підприємство "КИЇВПАСТРАНС" запрошує на роботу та навчання! 

 Планується тур з метою укомплектування підприємства кадрами та якісного підбору персоналу.  6 квітня 2017 року в приміщенні Броварського міськрайонного центру зайнятості була проведена презентація Комунального підприємства «Київпастранс» та Навчально-курсового комбінату. У зустрічі з роботодавцем приймало понад 50 шукачів роботи.Захід розпочала директор навчально-курсового комбінату комунального підприємства «Київпастранс» Валентина Штукерт. «КП «Київпастранс» - одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах України, соціальнийперевізник № 1. Наша мета - популяризація наземного громадського транспорту міста Києва»,- зазначила вона.Загалом, діяльність комунального підприємства спрямована на задоволення потреб з перевезення пасажирів та якісного надання транспортних послуг. КП «Київпастранс» завжди намагається дивувати своїх пасажирів цікавими проектами. Так, 1 квітня з 11 до 14 години в одному з тролейбусів на маршруті №30 «Кадетський гай – вул. Милославська» дитячий духовий оркестр вражав киян та гостей столиці своїми музичними талантами.Учасники заходу ознайомились з актуальними вакансіями, а саме: водії автобуса (категорії «D»), учні водія трамвая і тролейбуса, контролери пасажирського транспорту, кондуктори, електромонтери контактних мереж, слюсарі з ремонту рухомого складу (тролейбус, трамвай, автобус), характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати, пільгами, якими користується кожен співробітник КП «Київпастранс».Особливу увагу Валентина Штукерт звернула на навчання за професіями: водій тролейбуса, водій  трамвая, водій категорії «Д», водій категорії «Б», після якого гарантоване працевлаштування в Комунальне підприємство «Київпастранс». Та наголосила, що навчання через службу зайнятості безкоштовне (за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття).

20 квітня 2017 року працівники Навчально-курсового комбінату КП«Київпастранс» завітали до Обухівського міськрайонного центру зайнятості для проведення ярмарки вакансій. На зустріч, яка відбулася в теплій та дружній атмосфері, завітало понад 35 шукачів роботи.

21 квітня 2017 року працівники НКК продовжили зустрічі з запрошеними (30 чоловік) в Вишгородському районному центрі зайнятості.

24 квітня 2017 року працівниками НКК були проведені зустрічі у декількох центрах зайнятості - Фастівському та Васильківському. На зустріч  завітало понад 80 шукачів роботи. Слід відмітити, що в Васильківський  міськрайонний центр зайнятості прийшли переважно чоловіки, які були зацікавлені роботою та проявляли ініциативу в спілкуванні з нами.  Маємо надію!

25 квітня 2017 року працівники НКК з метою продовження пошуку претендентів на вакантні місця завітали до Ірпінського міського центру зайнятості і презентували 34-м запрошеним вакантні посади.

26 квітня 2017 року працівники НКК провели зустріч з безробітними (22 чоловіки) у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості.

27 квітня 2017 року відбулась завершальна зустріч туру міні-ярмарок вакансій в Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості з безробітними у кількості 20 чоловік.

Підводячи підсумок можна стверджувати, що відвідувачі всіх міні-ярмарок отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії нашого підприємства, дізналися про вимоги до майбутніх працівників та отримали вичерпні відповіді на всі запитання. Усі, кого зацікавила інформація, були запрошені на співбесіду. Крім того велика увага була приділена питанню навчання безробітних у навчально-курсовому комбінаті з їх подальшим працевлаштуванням в КП «Київпастранс».
Маємо сподівання, що даний тур принесе позитивний результат в укомплектуванні вакантних посад КП «Київпастранс» досвідченими фахівцями.

20 травня 2017 року в філії КП «Київпастранс» Автобусний парк № 2 відбувся перший етап конкурсу професійної майстерності водіїв автобусів.
Підготовка та проведення цього заходу відбулися на найвищому рівні.
Відзначено грамотами та нагороджено переможців конкурсу:
 серед водіїв автобусів МАЗ 203065:
1-ше місце водій Величковський С.М..;
2-ге місце водій Возняк П.В. .;
3-тє місце водій Голодненко В.Л.;

 серед водіїв автобусів Богдан А-092:
1-ше місце водій Скитецький М.О.;
2-ге місце водій Кощій Р.С.;
3-тє місце водій Топал В.М.
Такі тематичні кункурси сприяють удосконалення професійної майстерності водіїв, визначення кращих водіїв та розповсюдження їх досвіду, поліпшення якості обслуговування пасажирів, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод і випадків порушень Правил дорожнього руху.

В позитивному настрої працівники навчально-курсового комбінату КП«Київпастранс» закінчили тур по містам Київської області, щодо зустрічей в центрах зайнятості з шукачами роботи.
Так 30 травня 2017 року начальник відділу професійного навчання робітників Штефан Т.В. та провідний інженер Мамченко-Гургу С.В. завітали до двох центрів зайнятості, а саме Баришівського та Березанського. Слід відмітити, що з 300 безробітних, які зареєстровані в Баришівському центрі зайнятості  близько 100 були присутні на зустрічі. Значною  кількістю (62 чоловіки) присутніх безробітних відзначився і Березанський центр зайнятості.
02 червня 2017 року в приміщенні Бородянського центру зайнятості за участю НКК КП «Київпастранс» пройшов ще один ярмарок  вакансій.
Під час зазначених заходів відбувся діалог між працівниками НКК та шукачами роботи щодо можливостей навчання та працевлаштування на підприємство, була надана інформація про вакантні посади, умови праці та рівень заробітної платні. Запрошених учасників зацікавило офіційне працевлаштування, надання соціальних пільг  – це завжди велика перевага.
Тож, сподіваємось що проведені заходи принесуть позитивний результат, і завдяки активній роботі фахівців НКК,  ряди працюючих КП «Київпастранс» поповняться новими кадрами.

06-08 листопада проведені постійно діючі курси цільового призначення для контролерів – касирів;          
13-17 листопада пройшли навчання 13 чоловік на «Ввічливих контролерів»;  
З 13 листопада почалися навчання у 21 водія трамваю, які були направлені з усіх ТРЕДів КП «Київпастранс» за напрямком  - Підвищення класу; Отримавши фундаментальну теоретичну базу знаннь  розпочали практичні навчання з учбового водіння:
06 листопада  - група  за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «D»;
13 листопада -  групи  за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «трамвай», «тролейбус»;
14 листопада відбувся випуск групи за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «трамвай»;
15 листопада – випуск групи за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В»;     
В листопаді був підписаний договір з Управлінням праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації про надання послуг з професійного навчання учасників антитерористичної операції за напрямком підготовки водіїв транспортних засобів категорії «D». І з 23 листопада розпочато професійно-технічне навчання військовослужбовців Військової частини 3001 Національної гвардії України в кількості 15 чоловік.
Хочеться відмітити, що ми продовжуємо співпрацювати  з Центрами зайнятості. В листопаді в навчально-курсовому  комбінаті відбулась ділова зустріч керівництва комбінату та керівництва Київського міського центру зайнятості, на якій було вирішено багато важливих питань щодо навчання та працевлаштування безробітних, які знаходяться на обліку в центрах міста Києва.                         

Хочемо відзначити!
В НКК постійно відбувається набір на навчання водіїв за наступними категоріями:
-         «В» - 1,5 місяці (денне); 2,5 місяці (вечірнє).  
-         «D» - 2 місяці.
-         «Т» (тролейбус) - 5,5 місяці. 
-         «Т» (трамвай) – 5,5 місяці. 
Всі, хто після навчання має бажання пов’язати своє майбутнє життя з КП «Київпастранс - навчання за кошти КП.

 

Навчання в Навчально-курсовому комбінаті

Навчання в Навчально-курсовому комбінаті проводиться за такими професіями:  

КАТЕГОРІЯФОРМА НАВЧАННЯТЕРМІН НАВЧАННЯ

УЧБОВЕ ВОДІННЯ,

год.

Водій тролейбусаденна5,5 місяців226
Водій трамваяденна5,5 місяців238
Водій транспортних засобів категорії «D»денна2 місяці30

вечірня2 місяці
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)3 місяці

Водій транспортних засобів категорії «DЕ»

денна3 тижні15

вечірня5 тижнів
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)5 тижнів
Водій транспортних засобів категорії «В»денна1,5 місяця 40  
вечірня2 місяця
група вихідного дня (п’ятниця субота, неділя)2,5 місяця

Навчання в Навчально-курсовому комбінаті проводиться відповідно до типових навчальних планів та програм, які затверджені Міністерством освіти України.Теоретичні та лабораторно-практичні заняття проводяться в навчальних кабінетах, лабораторіях, які оснащені сучасним навчально-лабораторним устаткуванням та технічними засобами навчання.Педагогічні працівники Навчально-курсового комбінату мають відповідну педагогічну кваліфікацію, фаховий рівень і пройшли атестацію в відповідних органах МВС. Практичні види занять з учнями проводяться на учбових транспортних засобах з урахуванням індивідуальних психологічних властивостей слухачів, а також на пасажирському рухомому складі (трамвай, тролейбус, автобус).  

Навчально-курсовий комбінат багато років співпрацює з Київським міським та Київським обласним центрами зайнятості. Навчання слухачів через Центр зайнятості БЕЗКОШТОВНЕ. Також можливо навчатися за власний рахунок. Після закінчення навчання гарантовано працевлаштування на підприємстві (для водіїв трамвая, тролейбуса та автобуса).  

Правила прийому слухачів до Навчально-курсового комбінату КП "Київпастранс"

Для вступу до Навчально-курсового комбінату необхідно подати наступні документи:

- заяву із зазначенням місця проживання та категорії транспортного засобу, право на керування яким слухач бажає отримати;                                         

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- медичну довідку;

- 4 кольорові фотокартки розміром 3,5*4,5;

- документ про загально-середню освіту;

- паспорт пред’являється особисто.  

Для перепідготовки (відкриття вищої або нижчої категорії) і підвищення кваліфікації водіїв подаються, крім зазначених документів, засвідчена в установленому порядку копія посвідчення водія та у разі потреби документ, що підтверджує безперервний стаж (категорії D, DЕ).             

Примітка. Згідно вимог п. 2.13 Правил дорожнього руху право на керування транспортними засобами особам може бути надано:  

-  автомобілями категорії Вз 18-річного віку;

- автобусами, трамваями і тролейбусами —з 21-річного віку.

 

За більш детальною інформацією стосовно навчання звертайтесь у Навчально-курсовий комбінат КП «Київпастранс» за адресою:

03113,  м. Київ, вул. Дегтярівська, 37 (5-поверх) або за телефонами (044) 454-00-78,  (044) 456-99-75, (044) 454-00-42, (044) 456-39-40, (044) 456-37-40.

E-mail: ;

Наша сторінка на facebook: https://www.facebook.com/kpt.NKK