Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ ПАСАЖИРІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ПРОЇЗД В АВТОБУСАХ МІЖМІСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ

№ з/пКАТЕГОРІЯ ПАСАЖИРІВПІЛЬГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯНАЗВА ДОКУМЕНТУ, ЯКИМ НАДАНО ПІЛЬГУ
1.Учасники бойових дій100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
2.Постраждалі учасники Революції Гідності100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
3.Особа з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує особу з інвалідністю 1 групи100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
4.Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби (за наявності посвідчення встановленого зразка)50-відсоткова знижка від вартості проїздуп. 4 ст. 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"  
5.Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю, або дитину з інвалідністю)50-відсоткова знижка від вартості проїзду (в період з 1 жовтня по 15 травня)ч. 2 ст. 38-1 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"  
6.Діти з багатодітних сімей (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїздуп. 4 ч. 6 ст. 13 Закону України "Про охорону дитинства"
7.Одна дитина віком до шести років, яку перевозить пасажир, без права зайняття нею окремого місця  100% знижка від вартості квітка  п. 7 ст. 159 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184)
8.Депутати Київської обласної ради100% знижка від вартості проїзду (в межах Київської області)ст. 34 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад"

  *ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПІЛЬГИ НА ПРОЇЗД НЕ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ПАСАЖИРІВ ВІД СПЛАТИ СТАНЦІЙНОГО ЗБОРУ ЗА ВСТАНОВЛЕНИМИ ТАРИФАМИ, ОКРІМ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 6 РОКІВ. 

Примітки: Квитки на пільговий проїзд зазначеним категоріям пасажирів видаються при пред’явленні посвідчень встановленого зразка. Відповідно до Закону «Про автомобіль­ний транспорт» пасажир зобов'язаний мати при собі квиток на проїзд, а за наявності права пільгового проїзду — відповід­не посвідчення. Законодавством не пе­редбачено можливості реалізації права на пільговий проїзд на підставі будь-якої копії, у тому числі завіреної нотаріально. Інші категорії громадян, що не згадані в зазначеному переліку, або документи яких не відповідають вимогам чинного законодавства України, не мають права пільгового проїзду. Особи, що мають право на пільговий проїзд, здійснюють оплату обов'язкових та додаткових послуг автостанції та перевезення багажу на загальних підставах.