Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Обов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті

На транспорті обов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків здійснюється згідно із законодавством.

Умови страхування пасажирів на автомобільному транспорті

Витяг з ” Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті”. Затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 1996 р. № 959 із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №640 (640-2007-п) від 20 квітня 2007р.

Ст.2. Застрахованими вважаються пасажири з моменту оголошення посадки в автобус до моменту завершення поїздки.

Ст.3. Страховий платіж по обов’язковому особистому страхуванню утримується з пасажира транспортною організацією, яка має агентську угоду із страховиком, на лініях автомобільного транспорту на міжобласних і міжміських маршрутах у межах однієї області у розмірі до 1,5% вартості проїзду, на маршрутах приміського сполучення до 3% вартості проїзду.

Розмір страхової суми для кожного застрахованого становить 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102000 тис. грн.) .