Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ ПАСАЖИРІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ПРОЇЗД В АВТОБУСАХ ПРИМІСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ

*ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПІЛЬГИ НА ПРОЇЗД НЕ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ПІЛЬГОВІ КАТЕГОРІЇ ПАСАЖИРІВ ВІД СПЛАТИ СТАНЦІЙНОГО ЗБОРУ ЗА ВСТАНОВЛЕНИМИ ТАРИФАМИ, ОКРІМ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 6 РОКІВ.

№ з/пКАТЕГОРІЯ ПАСАЖИРІВПІЛЬГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯНАЗВА ДОКУМЕНТУ, ЯКИМ НАДАНО ПІЛЬГУ
1.Учасники бойових дій100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
2.Постраждалі учасники Революції Гідності100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
3.Особа з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує особу з інвалідністю 1 групи100% знижка від вартості проїздуп. 7 ч. 1 ст. 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
4.Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїздуп. 4 ст. 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"  
5.

Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю, або дитину з інвалідністю)

50% знижка від вартості проїзду (в період з 1 жовтня по 15 травня)ч. 2 ст. 38-1 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"
6.Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального  зв'язку та захисту інформації України (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїздуп. 11 ст.6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист"
7.Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорій  1 та 2 (за наявності посвідчення встановленого зразка)  100% знижка від вартості проїздуп. 15 ст. 20, п. 9 ст. 21 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
8.Діти, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїздуп. 1 ч. 3 ст. 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
9.Діти з багатодітних сімей (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїзду  п. 4 ч. 6 ст. 13 Закону України "Про охорону дитинства"
10.Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних, навчальних закладах та інтернатних закладах100% знижка від вартості проїздуп.11 постанови Кабінету Міністрів України  від 05.04.1994 №266 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»
10.Одна дитина віком до шести років, яку перевозить пасажир, без права зайняття нею окремого місця  100% знижка від вартості квітка    п. 7 ст. 159 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184)
11.Пенсіонери за віком (за наявності посвідчення встановленого зразка)100% знижка від вартості проїздуПостанова КМ України "Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" від 17.05.93 №354