Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Театр в столичному трамваї на Подолі

23.03.2016

Незвичний театральний перфоманс відбудеться днями в Києві. Команда молодого театру "TRAM WAY" за підтримки комунального підприємства «Київпастранс» проведе виставу «Експеримент #1», яка відбудеться у київському трамваї, що рухатиметься за маршрутом метро «Контрактова площа» – метро «Оболонь».

Сюжет історії засновано на реальних подіях, що трапились у трамваї маршруту №11 в 2001 році.

Театральна вистава триватиме впродовж руху трамвайного маршруту від метро «Контрактова площа» до метро «Оболонь».

Трамвайний вагон стає водночас і глядацькою залою, і сценою, і декорацією самої вистави. Екстремальна режисура і відверта гра акторів на півтори години переплітають глядачів з виставою, роблячи ефект присутнього спостерігача частиною дії, спонукає акторів до більш ризикованої гри. Неформатна історія кохання відтворена у стилі комедійної мелодрами. Герої вистави - він і вона. Він знає, що є два способи сперечатися з жінкою, але жоден з них не працює. Вона – самотня жінка, що йде на нерозсудливі і скажені кроки заради шансу на омріяне кохання. Провокаційні ситуації, неочікувана імпровізація, відверті сцени і різкі режисерські рішення!

Театральна Лабораторія «KARAMAN» - прогресивна творча команда, яка переміщує театр у нові екстремальні умови. Кожний експеримент – це провокація! Ризик! Рух! Ціль лабораторії – привернути увагу глядача до нового сучасного театру. Експеримент, в першу чергу для глядача, який готовий зруйнувати межу між сценою і залом. Провокація акторів до тваринної гри, ризику перед обличчям спостерігачів! Висмикнути глядача із звичних театральних крісел і штучних декорацій, перемістивши дію в реальний світ, в умовах якого відбувалась подія вистави.