Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Екскурсія «Від ретро до сьогодення»

10.06.2019

Друзі! Розігруємо десять запрошень на унікальну екскурсію «Від ретро до сьогодення» з нагоди запуску першого електричного трамвая на теренах Києва та Східної Європи. 

Під час екскурсії наш гід розкаже про історію швидкісного трамвайного руху, розкриє секрети, які приховують вузькі вулички Подолу та познайомить з іншими цікавими фактами про столичне життя київського трамвая. До речі, ви вже бачили помешкання Змія Горинича чи унікальний пам’ятник-символ палкого кохання до Олександра Пушкіна, який розміщено на даху одного з будинків..? Долучайтеся! 

Для того, щоб виграти одне з 10 запрошень, вам необхідно бути прихильником сторінки Київпастранс / Kyivpastrans, поділитися цим дописом у себе на сторінці до 12 червня. Одне запрошення розраховане на 2 особи. Переможців 13 червня, в історичний день, обиратимемо рандомно. 

Екскурсія відбудеться 15 червня, час зустрічі – 10:00. Місце буде повідомлено кожному переможцю в особисті повідомлення. 

p. s. дві години, три унікальних трамвая, море незабутніх вражень. Таке неможливо пропустити!