Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі автобусів маршрутів №№ 98,61

24.03.2016

У зв’язку з проведенням продовольчого ярмарку 26 березня 2016 року в роботу автобусів маршрутів №№ 61, 98 буде внесено зміни, а саме : на вул.Олександра Сабурова на ділянці від вул. Оноре де Бальзака до просп.Володимира Маяковського :

- рух автобусів маршруту № 61 буде організовано : від вул.Милославської до вул. Градинської за діючою трасою, далі: вул.Оноре де Бальзака (парна сторона) – вул. Марини Цвєтаєвої – просп.Володимира Маяковського – вул. Олександра Сабурова, далі за діючою трасою.

- рух автобусів № 98 буде організовано : від вул. Милославської до вул.Оноре де Бальзака за діючою трасою, далі: вул. Марини Цвєтаєвої – просп.Володимира Маяковського – вул. Олександра Сабурова, далі за діючою трасою.