Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Конференція електротранспортників України

08.04.2016

7 -8 квітня 2016 року відбулася  конференція під егідою корпорації підприємств міського електротранспорту «Укрелектротранс». Тема конференції - «Шляхи удосконалення роботи підприємств міського громадського транспорту у підвищенні якості надання транспортних послуг».

Ведучим  конференції був генеральний директор  «Укрелектротрансу» Вірченко В.В, який озвучив загальні проблеми електротранспортників України, які слід довести до Міністерства інфраструктури та Уряду України для їх вирішення і забезпечення фінансуванням.

  

З промовами виступили:

- Гриценко Віктор Миколайович – головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку автомобільного та міського транспорту Міністерства інфраструктури. Він поінформував учасників конференції про стан та необхідні заходи щодо вирішення питань законодавчого забезпечення міського громадського транспорту, зокрема щодо фінансування з державного бюджету пільгових пасажироперевезень, впровадження автоматизованих систем оплати та реєстрації транспортних послуг, удосконалення порядку виплат та наділення повноваженнями органів автомобільного та електричного транспорту розглядати справи про адміністративні правопорушення в міському громадському транспорті та ін.

- голова ради корпорації «Укрелектротранс» генеральний директор КП «Київпастранс» Майзель С.П. Керівник найбільшого електротранспортного підприємства поділився досвідом роботи у сфері надання сучасних транспортних послуг для користувачів наземного громадського транспорту, проблематикою та планами на майбутнє. Також наголосив про тісну співпрацю з Міжнародним банком щодо оновлення  та моделювання транспортної мережі міста, першим з яких стало відкриття автобусного маршруту №114(R), який поєднав лівий берег з центральною частиною міста. Завдяки співпраці з Києво-Могилянською академією, де пройшли курс перепідготовки контролери, було модернізовано Службу  організації зборів та обліку виручки. Крім того, Сергій Петрович запропонував розробити «Концепцію розвитку електротранспорту України» на найближчі роки щодо інтенсифікації оновлення рухомого складу.

- голова Київської міської профспілки  працівників комунального транспорту, транспортної інфраструктури та безпеки руху Мацюк В.Д. Він поінформував про створення Всеукраїнської профспілки транспортників  на  базі профспілок КП «Київпастранс» та КП«Київдорсервіс».

- заступник генерального директора корпорації «Укрелектротранс» Захаров М.І. поінформував про напрацювання Корпорації щодо вдосконалення структури і роботи провідних підрозділів електротранспорту  (колійне господарство, енергетичне, забезпечення рухомим складом та організацію руху), а також про нову редакцію Правил експлуатації трамвая та тролейбусів. Названі пропозиції надіслані по транспортним підприємствам України для погодження.

Після виступів було проведено презентацію продукції та послуг підприємств – членів Корпорації:

1. ТОВ «Гексагон Україна» Терлецький Олег та Васильків Віталій щодо Системи автоматичної оплати проїзду та обліку пасажирів та Системи супутникового спостереження , диспетчеризації громадського транспорту, автоматичного сповіщення пасажирів у транспорті та на зупинках (на прикладі автобуса).

2. Сухов Олег Петрович, генеральний директор підприємства «Торговий дім «ЛІТАН» щодо виробництво ДП «ВО Південний машинобудівний завод» тролейбусів «ДНІПРО-Т103», проведення ремонту тролейбусів і трамваїв, які були в експлуатації.

3. Купцов Валерій Володимирович, голова правління ПрАТ «Чернігівський автозавод»,  Шкарупін Вадим Олександрович, директор ТОВ «Еталон Авто» щодо виробництва тролейбусів Еталон Т12110 «Барвінок».

4. Лопата Анатолій Михайлович, директор Служби енергетичного забезпечення та зв’язку КП «Київпастранс» щодо нових  розробок для контактно-кабельної мережі (огляд стендів).

5. Дейніченко Юрій Володимирович, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Елан ЛТД», який запропонував нові тенденції у виготовленні контактних проводів.

6. Пашунов Анатолій Іванович, директор Центру технічного обслуговування тролейбусів КП «Київпастранс», який ознайомив з досвідом роботи по відновленню тролейбусів.

7. Шевченко Дмитро Дмитрович, перший заступник директора Служби енергетичного забезпечення та зв’язку КП «Київпастранс» ознайомив з проектом «Автоматизації рухомого складу» (на прикладі автобуса ):  

- мобільна диспетчерська (робоче місце з установкою прототипу нової автоматизованої системи диспетчерського управління);

-  прототип автоматизованої системи оплати проїзду;

-  бортове електронне табло з інформацією про маршрут.

А також було продемонстровано «Розумну зупинку»:

- автономне енергозабезпечення (сонячні та акумуляторні батареї);

- табло з інформацією про найближче прибуття транспортного засобу;

- рекламно-інформаційне табло;

- індикатори руху;

-  Wi-Fi, пристрої для підзарядки гаджетів.