Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Книжкобус» вітає гостей VI «Книжкового Арсеналу»

21.04.2016

На імпровізованій зупинці «Книжковий Арсенал» автобус-бібліотека «Книжкобус»  маленьких пасажирів разом з батьками зустрічає насиченою  програмою. Для кмітливої дітвори - ігри, гаджети та перегляд  мультиків.

У незвичайному транспорті, де панує атмосфера казки, книга стала головним атрибутом.  На полицях дітей чекають новинки українських видавництв та електронні видання.  Також маленькі відвідувачі зможуть навчатися за планшетами, грати ігри спрямованні розвиток читання, брати участь у майстер-класах.  У перервах між заняттями та квестами малятам демонструють найкращі українські мультфільми.

Основне завдання автобус-бібліотеки привернути увагу та навчити дітей любити книгу. Чи то друковану,  чи то в електронному вигляді.  Крім того хочеться аби батьки долучалися читати разом з дітьми. Приємно, що відвідувачі «Книжкового Арсеналу» стануть пасажирами нашого «Книжкобусу».

На міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» бібліотека на колесах пробуде до 24 квітня. Почитати книги і пограти в інтерактивні ігри діти можуть з 12 до 18 години.

Нагадаємо, автобус переобладнаний під мобільну бібліотеку «Книжкобус» курсує  школами, парками та фестивалями Києва з 15 квітня. Його метою є популяризація читання серед дітей нашої країни.