Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Олімпійським іграм - панду, Київпастранс - Трансформера

08.10.2019

Уперше в історії транспортних компаній в рамках повномасштабного проекту #kyivpastransformation ми власноруч створили свій талісман і символ незворотності змін у сфері столичного наземного громадського транспорту - Київпастрансформера!


Модель «Київпастрансформер» - унікальний художній, мистецький, персоніфікований та комунікативний витвір компанії «Київпастранс» і охороняється Законом України про авторське право та суміжні права.

Автор ідеї та куратор повномасштабного проекту трансформації компанії - Дмитро Левченко.

Автор художніх ескізів моделі «Київпастрансформер» - Olga Blednaya.

✨Дмитро Левченко,
генеральний директор:

- Говорив це неодноразово і сьогодні наголошую вкотре, якщо ми живемо в столітті прогресивних технологій, де людина вимушена конкурувати з роботом, то єдиним розумним підходом я бачу не боротьбу, а партнерство. Ми потискаємо один одному руки: людина і трансформер.
Win & Win
Це означає йти до перемоги і перемагати разом. Де обидва виграють.


 Ольга Блєдна,
керівник служби із зв’язків з громадськістю:

- Київпастрансформер – як alter ego кожного з нас, від генерального директора, молодого й амбітного креатора, який насмілився зібрати команду однодумців, незашорених старою системою, об’єднати їх авторською ідеєю масштабних і глибинних змін під кодовою назвою #kyivpastransformation, і до кожної окремо взятої особистості, яка долучилася до розробки проекту трансформації компанії й на своєму рівні майстерності вдихнула в неї свіжість думок і швидкість цифрової епохи. Для мене це завжди більше, ніж робота. Завжди більше, ніж колеги. Я називаю їх командою Київпастрансформерів і дякую кожному, хто з нами.


 Дмитро Рекеда,
відповідальний за напрямок розвитку проекту «Київпастрансформер – діджитал-комунікатор»:

- На разі ми в пошуку партнерів із виготовлення вже розробленої нами унікальної лінійки трансформерів-комунікаторів. Це наш ексклюзивний проект, він надзвичайно перспективний і може бути цікавим як українському, так і закордонному партнерові.

Цей забіг нелегкий, тож побажайте нам успіху, підтримайте, слідкуйте за подіями і долучайтеся до команди Київпастрансформерів! to be continued