Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Стильна велопарковка з’явилася поряд із будівлею Департаменту транспортної інфраструктури та КП «Київпастранс».

24.05.2016

Велотранспортна мережа столиці поповнилась паркінгом для велосипедів за адресою Набережне шосе, 2 .  

Зручна та надійна  паркова повністю відповідає вимогам безпеки паркування велосипеда, не перегороджує тротуар та вдало доповнює мальовничий місцевий ландшафт. Так працівники Департаменту та структурних підрозділів КП «Київпастранс»,  які перейнялися ідеями велоінтеграції та пересічні кияни мають можливість зафіксувати та залишити  свого двоколісного друга у безпечному місці,  де транспорт знаходиться в зоні візуального контролю.

«Організація велосипедного руху  у Києві активно розвивається та вдало поєднується з транспортною мережею міста. Паркувальні місця дозволяють велосипедистам економити час та гроші на проїзд, а місто отримує зменшення навантаження на дорогах та чисте повітря», -   зауважує директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

«Встановлення велопарковок у Києві заохочує мешканців користуватися велосипедом все частіше й частіше. Це не тільки підтримка здорового способу життя, -  велоїзда - це модно!  Сподіваюсь, що власники велосипедів оцінять зручність і комфорт нового паркувального місця », -  відмічає в. о. генерального директора КП "Київпастранс" Андрій Давидович.

Пересічний киянин, що вже встиг скористатися новою велопарковкою, схвалив влучне розташування та дизайн металевої конструкції. Велопаркінг -  на фоні чарівних краєвидів Дніпра  - назвав «найфотогенічнішим».