Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зміни у роботи громадського транспорту під час святкування Дня Києва та Дня столиці

27.05.2016

Зміни у роботи громадського транспорту під час святкування Дня Києва та Дня столиці 28 та 29 травня 2016 року відповідно до програми проведення загальноміських заходів присвячених святкуванню Дня столиці та Дня Києва, заплановано зміни у роботі громадського транспорту, для забезпечення якісних та безпечних пасажирських перевезень мешканців та гостей столиці міським пасажирським транспортом загального користування.

28 травня 2016 року на час проведення міжнародних змагань «Horizon Park Race Maidan» з велосипедного спорту за маршрутом: Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – вул. Загородня (Любченка) – вул. Антоновича – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – вул. Хрещатик – Європейська площа,  в роботу громадського транспорту внесено зміни та організовано відповідно:

з 8 год. орієнтовно до 12 год. на двох ділянках для автобусів маршрутів №№62,114(R): – автобуси маршруту №62 на ділянках від Контрактової площі до Володимирського узвозу (до будинку Національної філармонії) та від Ботанічного саду до стадіону Динамо ім. Лобановського; – автобуси маршруту №114(R) на ділянках від залізничного вокзалу Центральний до вул. Терещенківської та від вул. Милославської до Володимирського узвозу (до будинку Національної філармонії);

 

      з 12 год. орієнтовно до 17 год. на двох ділянках для автобусів маршруту №114(R): – автобуси маршруту №114(R) на ділянках від залізничного вокзалу Центральний до вул. Терещенківської та від вул. Милославської до стадіону Динамо ім. Лобановського;

  з 8 год. орієнтовно до 17 год. для автобусів маршрутів №№5,24, 40ТР,69 та тролейбусів маршрутів №№3,5,8,9,12,14,17,40 вносяться зміни: – автобуси маршруту №5 в напрямку залізничного вокзалу від вул. Ізюмська до вул. Ямської за діючою трасою, далі – вул. Казимира Малевича, вул. Короленківська, вул. Тарасівська, далі по діючому маршруту;

– автобуси маршруту №24 від музею історії України у Другій Світовій війні до стадіону Динамо ім. Лобановського;

– автобуси маршруту №69 від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Тарасівської;

– тролейбуси маршруту №3 від залізничного масиву до залізничного вокзалу «Південний»;

– тролейбуси маршрутів №5,8,9,17 відповідно від вул. Білицької, вул. Смілянської, аеропорту Київ, пл. Космонавтів до вул. Терещенківської;

– тролейбуси маршруту №12 від вул. Смолича до ст. м. «Либідська»;

– тролейбуси маршруту №14 від Ботанічного саду до ст.м. «Палац спорту»;

– тролейбуси маршруту №40 від вул. Кадетський гай до Залізничного масиву (вул. Волгоградська);

Додатково організовано  тимчасовий автобусний маршрут звичайного режиму руху №40ТР «Залізничний масив – вулиця Жилянська» по трасі: вул.Волгоградська – вул. Солом’янська – вул. Протасів яр – вул. Івана Федорова – вул. Короленківська – вул. Тарасівська – вул. Жилянська – вул. Антоновича – вул. Івана Федорова – вул. Протасів яр – вул. Солом’янська – вул. Волгоградська.

З 8 год. орієнтовно до 10год. 30 хв., на час проведення Велопараду за маршрутом: Європейська площа – Володимирський узвіз – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Московський міст – парк Дружби народів, передбачено тимчасове призупинення руху автобусів маршрутів №№21,62,73,101к,114(R),115, таксомоторних автобусних маршрутів №№150,157,234,550 та тролейбусів маршрутів №№30,31,47.

З 7 год. до 9 год. на період закриття на вхід станції метро «Вокзальна», додатково організовано роботу автобусів на тимчасовому маршруті звичайного режиму руху №14ТР «Залізничний вокзал Центральний – вул.Тарасівська»  по трасі: Залізничний вокзал Центральний – вул. Петлюри – вул. Жилянська – вул. Тарасівська – вул. Саксаганського – вул. Петлюри – залізничний вокзал Центральний.

 

28 травня 2016 року тимчасово закривається рух тролейбусів маршруту №14к «Залізничний вокзал Центральний – станція метро «Палац спорту».

29 травня 2016року на час проведення міжнародних змагань «Race Horizon Park Classic» з велосипедного спорту на шосе (з 8год. орієнтовно до 13год.) за маршрутом: вул. Грінченка – вул. Кіровоградська – просп. Валерія Лобановського – вул. Головка – вул. Солом’янська – вул. Протасів Яр – вул. Миколи Грінченка тимчасово призупиняється руху автобусів маршрутів №№5,12,19 та тролейбусів маршрутів №№40,42 та організовано зі змінами:

– тролейбуси маршруту №40 від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська);

– тролейбуси маршруту №42 від вул. Дегтярівської до Севастопольської площі;

– автобуси маршруту №5 від залізничного вокзалу до вул. Антоновича за діючою трасою, далі вул. Тверська – вул. Велика Васильківська, далі за діючим маршрутом.    

29 травня 2016 року на час проведення 24-го спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами» (з 8 год. орієнтовно до 12 год.) за маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності вносяться зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№6,16,18 та автобусів маршрутів №№24,114 та організовується:

– тролейбуси маршруту №6 від Мінського масиву до ст.м. «Лук’янівська»;

– тролейбуси маршрутів №№16,18 відповідно від вул. Щусєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу;

– автобуси маршруту №24 від музею історії України у Другій Світовій війні до Європейської площі;

– автобусів маршруту №114(R) на ділянках від вул. Милославської до стадіону Динамо ім. Лобановського та від залізничного вокзалу Центральний до ст.м. «Площа Льва Толстого». 

Час роботи фунікулера 28 та 29 травня 2016 року продовжено до 23год. 30 хв.

Пасажири автобусів маршрутів №№14ТР,40ТР мають право користуватися місячними проїзними квитками придбаними для проїзду у тролейбусі.