Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Діти працівників КП «Київпастранс» оздоровлюються в Карпатах

07.06.2016

   Київська міська профспілка працівників комунального транспорту, транспортної інфраструктури та безпеки руху  організувала 40 путівок для дітвори працівників КП «Київпастранс» до табору «Смерічка» (с. Микуличин Івано-Франківської обл.).  

   Оздоровчий заклад розташований між містом Яремче та відомим курортом «Буковель». Серед зеленої казки гірських вершин, чистого та цілющого карпатського повітря літній відпочинок  дітвори триватиме 18 днів. Педколектив дитячого табору  - студенти та викладачі Прикарпатського університету.  Для відпочиваючих - стаціонарні приміщення, п'ятиразове харчування, насичений розпорядок дня зі спортивними іграми, конкурсами, забавами, а також цікаві туристичні походи на полонини, походи в гори, екскурсії Карпатами, знайомство із традиціями та звичаями гуцульського краю.

   35 юних киян оздоровлюватимуться у таборі з 4 по 21 червня 2016 року. Літній відпочинок в Карпатах для дітей стане незабутнім і приємним спогадом, що зарядить малечу бадьорістю та здоров’ям на весь рік.