Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У Київському фунікулері нова форма одягу

06.07.2016

 

Дбаючи про зовнішній вигляд співробітників та власний імідж комунальне підприємство «Київпастранс»  на одному з найстаріших видів транспорту впровадило новий формений одяг єдиного стилю.

В асортименті комплекту форменого одягу для жіночого колективу машиністів  фунікулеру – блакитний костюм в класичному стилі, що складається з жилету, жакета та спідниці,  блузи з коротким рукавом білого кольору, краватки-трансформера  з жовтої шовкової тканини та традиційного  для уніформи головного убору -  пілотки.

Створення єдиного корпоративного стилю дозволить візуально підкреслити причетність співробітників фунікулеру до КП «Київпастранс»

 «Виконана в корпоративних тонах комунального підприємства та індивідуальному дизайні з позиції композиційної цілісності, форма  впроваджується для ідентифікації, естетики та підвищення лояльності серед пасажирів та працівників фунікулеру», - повідомляє в.о. генерального директора КП «Київпастранс» Андрій Давидович.

 Машиністи Київського фунікулеру здивовані сотнями компліментів від пасажирів. Кажуть, що новинка припала до вподоби користувачам транспортної послуги.  Захоплені пересуванням зустрічних вагончиків, які проворно розминаються, форму водіїв назвали розкішною, а до того ж гості столиці просять фото на  згадку.

 «Формений одяг для водіїв фунікулеру це  обличчя оригінального виду транспорту. Похила залізниця з канатною тягою, один із найстаріших видів транспорту, що користується популярністю, як серед киян так і гостей міста та дає можливість пасажирам найшвидше доїхати з  Подолу до центральних площ столиці чи у зворотньому напрямку», - зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

При розробці комплектів в першу чергу враховувались такі параметри, як зручності та комфорт в роботі водіїв, сучасні напрямки стилю та естетичні показники.

 

Обираючи елементи єдиного стилю та формуванню іміджу  окремих працівників і комунального підприємства в цілому, експертна група фахівців – працівників КП «Київпастранс» різних поколінь проаналізувала кілька  варіантів уніформи і майже одноголосно схвалили реалізований варіант.

В планах  КП «Київпастранс»  оздобити стиль форми символікою підприємства.