Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

«Зіркове ралі» автошляхами України

13.07.2016

14 – 17 липня 2016 року запрошуємо шанувальників автоспортивних змагань взяти участь у першому в Україні ралі класичних автомобілів дорогами України.

Серед учасників любителі ретро авто, представники центральних регіонів країни, молодіжна спортивна команда та волонтерські екіпажі комунального підприємства «Київпастранс».

«Найбільший комунальний перевізник Києва стрімко розвиває та постійно вдосконалює не лише транспортні послуги для комфорту столичних пасажирів¸ а й впроваджує та популяризує соціальні програми для своїх працівників та заохочення молоді міста», - відмітив в. о. генерального директора КП «Київпастранс» Андрій Давидович.

Змагання стартуватимуть о 10 годині 15 липня у восьми обласних центрах. Визначеними маршрутами «Зіркового Ралі» учасники прямуватимуть до міста Одеси та фінішуватимуть не пізніше 18 години 16 липня. Переможців нагороджуватимуть 17 липня в рамках святкувань до 125-ліття першого автомобіля Південної Пальміри.  Також в програмі: конкурси для гостей та експозиція ретро авто.  Взяти участь у виставці оргкомітет запрошує усіх власників та любителів раритетних автомобілів. Фінальний захід відбудеться на Приморському бульварі, м. Одеса.

До уваги столичних автолюбителів:  збір учасників у місті Києві о 8 годині 15 липня на майданчику ІЕР Центру КП «Київпастранс». Зі столиці стартуватиме 12 машин, серед яких два екіпажа автомобілів Волга ГАЗ-24 КП «Київпастранс».