Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Робота громадського транспорту на час проведення заходів з відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі-України

26.07.2016

У зв’язку з проведенням 27 липня 2016 заходів з відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі-України та на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської рада Київської міської державної адміністрації від 25.07.2016 № 577 з початку руху до закінчення заходу (орієнтовно до 17-00 год.), на час перекриття руху транспорту по вул. Трьохсвятительській, вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Михайлівської до Європейської площі), Володимирському узвозі, Парковій дорозі (на ділянці від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського), вул. Михайла Грушевського (на ділянці від Європейської площі до вул. Шовковичної внесено зміни та організовано роботу громадського наземного транспорту, а саме:

автобуси маршруту №24 організовано від залізничного вокзалу Центральний до станції метро «Площа Льва Толстого»;

автобуси маршруту №62 від Ботанічного саду до станції метро «Арсенальна»;

–  автобуси маршруту №114 (R1) від вул. Милославської до Поштової площі по трасі: від вул. Милославська до вул. Петра Сагайдачного за діючою трасою, далі Боричів тік – вул. Набережно-Хрещатицька, далі за діючою трасою.   

У разі проходження хресної ходи  з 6 год. до 17 год. за маршрутами:

– вул. Архітектора Вербицького – вул. Декабристів – просп. Миколи Бажана – Південний міст – Наддніпрянське шосе – Набережне шосе – Дніпровський узвіз – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – вул. Михайла Грушевського – Європейська площа, передбачено тимчасове призупинення руху автобусів маршрутів №№35,42,45,55,62,91,104,108,115 та тролейбусів маршруту №38 (або у разі можливості організація їх роботи за скороченими схемами);

– вул. Чорнобильська – просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка –вул. Володимирська – Володимирський проїзд – Михайлівська площа, передбачено тимчасове призупинення руху автобусів маршрутів №№5ТР,7К,23,24,37,37А,90,114, тролейбусів маршрутів №№5К,6,7К,8,9,16,17,18,26 та трамваїв маршрутів №№15,18 (або у разі можливості організація їх роботи за скороченими схемами).

З 14-00 год. орієнтовно до 16-30 год., у разі проходження хресної ходи за маршрутом: Володимирська гірка – вул. Трьохсвятительська – Європейська площа – вул. Михайла Грушевського – вул. Івана Мазепи – вул. Лаврська, передбачено тимчасове призупинити рух автобусів маршруту №62 та організовано зі змінами рух автобусів маршрутів №№24,55 та тролейбусів маршруту №38, а саме:

автобуси маршруту №24 від залізничного вокзалу Центральний до станції метро «Площа Льва Толстого»;

автобуси маршруту №55 від Дарницької площі до вул. Старонаводницької за діючою трасою, далі – вул. Кутузова – бульв. Лесі України – вул. Басейна – вул. Шота Руставелі – вул. Рогнідинська – ст.м. «Палац Спорту» – вул. Еспланадна – бульв. Лесі Українки – вул. Кутузова – вул. Старонаводницька, далі за діючим маршрутом;

тролейбуси маршруту №38 від ст.м. «Видубичі» до вул. Новогоспітальної (Військовий шпиталь).  

Оперативну інформацію про роботу громадського транспорту можна переглянути на офіційному сайті КП «Київпастранс»  www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ -  Тимчасові зміни руху.