Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Восени на маршрути Києва вийдуть 5 відремонтованих автобусів КП «Київпастранс»

10.08.2016

10 серпня відбулась робоча нарада керівництва КП «Київпастранс» з директорами АП та інженерами на станцію технічного обслуговування автобусів підприємства.

У рамках зустрічі оглянули приміщення СТО-А, ремонтно-відновлювальну базу, її потенціал та обговорили необхідність розширення станції. Нагадаємо, що З липня 2015 року комунальним підприємством організовано власну спеціалізовану станцію технічного обслуговування автобусів, завдяки чому стало можливим розпочати процес відновлення рухомого складу КП “Київпастранс”. Підприємством відновлено спеціалізовану Станцію технічного обслуговування автобусів, яка розташована за адресою вул. Сім'ї Сосніних, 3/5. На виробничих площинах здійснюється ремонт рухомого складу, а саме ТО-2 під час якого проводиться діагностика технічного стану автобусів, поточні ремонти двигунів та поглиблені ремонти кузовів автобусів підприємства.

Відповідно до графіку, щомісяця передбачено проведення ТО-2 автобусів в обсязі 50 одиниць, вже у липні поточного року таких проведено 52 та капітально відновлено 5 одиниць рухомого складу (кузови, салони та основні вузли), які вже восени вийдуть на один з нових автобусних маршрутів столиці.

«Утримання рухомого складу в належному технічному стані, особливо перед підготовкою до осінньо-зимового періоду є вкрай важливим. Тому такі зустрічі є корисними як для технічних працівників, так і для директорів автобусних парків, окрім того, результатом наради стало затвердження виробничої програми підприємства на осінньо-зимовий період. Головний акцент – обов’язкове обладнання усього рухомого складу КП «Київпастранс» приладами для обігріву салонів до 1 листопада 2016 року», - повідомив в.о.генерального директора КП «Київпастранс» Андрій Давидович.