Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Додаткові тролейбуси на маршруті №11

17.08.2016

З 18 по 21 серпня 2016 року з 9 год.  до 18 год. збільшується кількість тролейбусів на маршруті № 11: музей  Архітектури - ст. м. "Виставковий центр". Інтервал руху одиниць рухомого складу, на період змін, зменшиться до 6-8 хвилин.

Додаткові тролейбуси курсуватимуть у зв’язку із проведенням в Національному науковому центрі «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича» виставки-ярмарок «Бджільництво -2016(літо)» . На заході представлять різні види меду з усіх регіонів України, перга, прополіс, маточне молочко, обладнання та інвентар для бджільництва, , вулики, засоби лікування бджіл та література.