Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Соціальний проект від КП «Київпастранс» і Національного цирку України

01.09.2016

Комунальне підприємство «Київпастранс» та Національний цирк України презентують акцію «З Київпастранс до цирку». В рамках соціального проекту користувачі громадського транспорту Києва мають можливість отримати безкоштовний квиток на нову  виставу на столичній цирковій арені.

З 1  вересня по 7 грудня 2016 року долучайся до акції на офіційній сторінці комунального підприємства у соціальній мережі Facebook (fb.com/Kyivpastrans) та стань учасником розіграшу квитків на програму цирку "Екстрим Арена!"

Умови участі:

1.  Будь чи стань прихильником сторінки комунального підприємства у соціальній мережі Facebook fb.com/Kyivpastrans.

2. Зроби репост акційного допису зі сторінки КП "Київпастранс" у мережі Facebook , використовуючи хештег ‪#‎зкиївпастрансдоцирку.

3. Не забудь відкрити доступ до інформації для всіх у налаштуваннях конфіденційності.

Кожні два тижні розігруватиметься 10 запрошень на виставу, кожне з яких дійсне на дві особи, за допомогою сервісу random.org серед учасників, котрі виконають всі умови акції.

Орієнтовні дати розіграшів: 14, 28 вересня, 12, 26 жовтня, 9, 23 листопада та 7 грудня. Отримати квитки можливо  після оголошення результатів з четверга по п’ятницю до 15.00 (у тиждень проведення розіграшу), за адресою м. Київ,  ст.м.«Поштова площа», Набережне шосе, 2(Дирекція КП «Київпастранс»).

*КП «Київпастранс» та Національний цирк України залишають за собою право вибору дати та часу виграного запрошення на виставу.

**Участь у розіграші беруть учасники, які виконали усі умови акції.