Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Комунальне підприємство "Київпастранс" проводить акцію привітань фунікулеру

01.05.2015

З метою підвищення лояльності серед постійних та потенційних пасажирів які користуються фунікулером міста Києва та з нагоди його 110-річчя, комунальне підприємство "Київпастранс" проводить акцію привітань фунікулеру.

В кінці травня п'ять пасажирів-учасників, котрі виконають всі умови Акції***, отримають* проїзні квитки на червень місяць 2015 року на фунікулер (по одному на особу) якщо привітають його з днем народження.

Умови участі

Акція діє з 1 по 24 травня 2015 року включно. Необхідно бути чи стати прихильником КП "Київпастранс" у Facebook (тисни "Подобається" на fb.com/1Kievpastrans), поділитися публікацією Акції (цією публікацією) у хроніці особистого профілю та написати своє привітання фунікулеру в коментарях до публікації з акцією. Для коректного відстеження виконання умов потрібно не забути встановити вільні налаштування у розділі конфіденційності свого профілю.

За допомогою сервісу random.org комісія КП "Київпастранс" визначить п'ять переможців Акції, котрі отримають проїзні квитки на фунікулер на червень 2015 року. Оголошення переможців відбудеться 26 травня 2015 року. Перелік переможців буде опублікований на сторінці КП «Київпастранс» у Facebook fb.com/1Kievpastrans 26 травня 2015 року. Вручення проїзних квитків переможцям відбудеться з 27 травня по 1 червня 2015 року в холі приміщення КП «Київпастранс» за адресою: м. Київ, Набережне шосе, 2.

*Під отриманням вважається можливість придбання проїзного квитка на квітень 2015 року за одну гривню та необхідність пред’явлення паспорту і коду.

**Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим надає свою згоду на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації (його імені, прізвища, місця проживання та фотографії) в засобах масової інформації, в соціальній мережі Facebook, на Інтернет-сайті: http://www.kpt.kiev.ua/ та будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю із засобами масової інформації у випадку отримання проїзного квитка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відштовхуватиметься Організатором та/або уповноваженими ними особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

***КП «Київпастранс залишає за собою право відмовити в участі користувачам соціальної мережі, котрі не дотримуватимуться умов Акції.

Офіційне святкування дня народження фунікулеру та встановлення мультимедійно-інформаційних центрів і wi-fi доступу відбудеться після проведення регламентних робіт по відновленню, що заплановані на період з 20 липня по 20 серпня 2015 року.