Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Тимчасові зміни у роботі тролейбусів маршруту №№22,23,27,38 та автобусів маршруту №24

26.09.2016

У зв’язку з проведенням загальнодержавних заходів присвячених 75-м роковинам від початку трагічних  подій у Бабиному Яру 27 вересняз 9 год. до 13 год. та 29 вересняз 11 год. до 19 год. буде внесено зміни  у роботу тролейбусів маршруту №38 та автобусів маршруту №24, а саме:

- рух тролейбусів маршруту № 38 буде організовано від ст.м. «Видубичі» до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);

- рух автобусів маршруту № 24 буде організовано по трасі: Національний музей історії України у II світовій війні – вул. Лаврська – вул. Цитадельна – вул. Московська –вул. Грушевського, далі за діючим маршрутом.    

 Додатково 29 вересняз 13-00 год. до 21-00 год. тимчасово відміняються зупинкидля тролейбусів маршрутів №№22,23,27:

–  Для  тролейбусів маршруту № 23:

– «Ст. м. «Дорогожичі» в напрямку ст. м. «Лук’янівська»;

– «Спортивний комплекс» в обидва напрямки;

– «Вул. Сім’ї Хохлових» в напрямку вул. Академіка Щусєва;

– Для тролейбусів маршрутів №№ 22, 27

- «Ст. м. «Дорогожичі» в напрямку ст. м. «Петрівка»

Ознайомитись з розкладами руху громадського наземного транспорту можна на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ - МАРШРУТИ ТА РОЗКЛАДРУХУ.