Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

"Бібліотечне Літо" з КП "Київпастранс"

19.06.2015

Комунальне підприємство «Київпастранс» та Національна бібліотека України для дітей, запускають спільний соціальний проект «Літнє читання. Цікаве дозвілля». Метою проекту є прищепити любов до читання, залучити дітей до пізнання світу, обізнаності та орієнтованості у книжковому просторі, зацікавити малечу до подорожей сторінками книг.

Проект триватиме протягом усього літа. На читачів чекатимуть: конкурси, вікторини та інтелектуальні розваги.

Найбільш активні читачі будуть заохочені екскурсією до Музею історії київського транспорту та екскурсією трамваєм.

Ми дуже раді, що у нас є можливість допомагати нашим дітям всебічно розвиватися, урізноманітнювати своє дозвілля та сприяти зацікавленості до читання серед дітей. - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель. Інформація КП «Київпастранс»