Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Перевірка фінансової звітності КП «Київпастранс»

23.06.2015

Перевірка фінансової звітності КП «Київпастранс» Комунальне підприємство «Київпастранс» стає прозорим та відкритим для громадськості, на офіційному сайті підприємства http://kpt.kiev.ua/ постійно розміщується інформація про зміни та роботу підприємства: новини, розрахункова вартість перевезень (пояснення до економічного обґрунтування розрахунку тарифу на послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі руху електротранспортом, автотранспортом, міською електричкою по КП « Київпастранс » станом на квітень 2015 року), фінансова звітність підприємства, запровадження системи « Електронні торги» (он-лайн закупівля товарів та послуг) .

У лютому 2015 року, вперше за історію існування підприємства генеральний директор КП «Київпастранс» С.Майзель прийняв рішення про оголошення конкурсу на проведення публічного аудиту підприємства. Виконавши вимоги конкурсу на проведення публічного аудиту комунального підприємства « Київпастранс» переможцем стала компанія Grant Thornton .

В даний час 24.06.2015рік в КП « Київпастранс» ведеться аудиторська перевірка фінансової звітності КП «Київпастранс» складеної згідно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку станом на 31.12.2014 компанією Grant Thornton .

Результати аудиторської перевірки буде розміщено на офіційній сторінці КП «Київпастранс» у липні 2015року.

Також отримані перші результати проведеного аудита фінансово-господарської діяльності КП « Київпастранс » за період 2013 - І півріччя .2014року Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту за дорученням голови Київської міської державної адміністрації В. Кличка, з 19.01.2015 по 23.03.2015, було проведено фінансово-господарський аудит комунального підприємства «Київпастранс».

В ході аудиту встановлено, що діяльність КП "Київпастранс" була непрозорою і тінізованою на багатьох етапах господарювання та управлінського контролю, сповнена недоліків і відхилень, що призвело до фактів і ризиків виникнення марнотратства, неефективного та неправомірного використання комунального майна, грошових та інших ресурсів, зловживань і значних недоотримань доходів, як підприємством, так і бюджетом м. Києва, на загальну суму 311,8 млн. грн., з них оціночні втрати склали 88,3 млн. грн. і ризик можливих втрат - 223,5 млн. грн.

Наразі підприємством на постійній основі впроваджується ряд заходів щодо недопущення та унеможливлення недоліків та відхилень у подальшій роботі підприємства.

Інформація КП «Київпастранс»