Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Вітаємо з Днем захисника України!

13.10.2016

Сьогодні в Куренівському тролейбусному депо відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня захисника України. Керівництво КП «Київпастранс» привітало та нагородило грамотами працівників підприємства – учасників антитерористичної операції. Працівники – учасники антитерористичної операції та працівники, які брали активну участь у виконанні особливо важливих завдань з надання допомоги учасникам антитерористичної операції, отримали грошові премії. Для гостей заходу виступили українські артисти Остап та Мар’яна Гавриш.

Генеральний директор КП «Київпастранс» також привітав працівників підприємства з Днем захисника України: «В останні роки День захисника України став особливим святом для кожного з нас. Війна на Сході зачепила багато родин, не обійшла вона стороною і колектив нашого підприємства. В цей важливий для всіх нас день я хочу в першу чергу подякувати працівників КП «Київпастранс» - учасників АТО, які мужньо захищали нашу державу, а також і зараз продовжують захищати кордони України; і 13 водіїв, які вивозили цивільне населення з зони АТО під час бойових дій, продовжують перевозити військових та доставляти гуманітарну допомогу в зону АТО, не дивлячись на постійні обстріли.

Величезне вам дякую від всього колективу «Київпастранс» за вашу сміливість та безстрашність. Наш колектив та вся Україна пишаються такими воїнами, як ви! Вітаю вас та ваші родини з Днем захисника України та бажаю всім нам, щоб в нашій державі якомога скоріше відновився мир!»

КП «Київпастранс» вітає всіх воїнів – захисників нашої України зі святом! Бажаємо мирного неба над головою та щастя кожному захиснику своєї Батьківщини!