Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Привітай КП «Київпастранс» з Ювілеєм!

05.12.2016

Будь креативним та оригінальним – отримай  подарунки від КП«Київпастранс»! 

З нагоди 15-річчя комунальне підприємство "Київпастранс" проводить конкурс «Привітай КП «Київпастранс» з Ювілеєм!».

 15 переможців стануть власниками проїзних квитків на січень 2017 року для проїзду в автобусі, тролейбусі, трамваї, ювілейних чашок та  конвертів з погашеними марками у корпоративному стилі КП «Київпастранс», якщо привітають  підприємство з днем народження.

Конкурс діє з 5 по 22 грудня 2016 року.

Умови конкурсу: 1.Будь чи стань прихильником КП "Київпастранс" у Facebook (тисни "Подобається" на www.fb.com/Kyivpastrans)***.

2. Напиши своє привітання в коментарях до цієї публікації на сторінці КП «Київпастранс» у FB.

3. Поділись публікацією з умовами акції у хроніці особистого профілю***.

Критерії оцінювання: творчість, оригінальний стиль та грамотність.

Представники КП "Київпастранс" визначать п’ятнадцять переможців конкурсу, котрі отримають  подарунки.

Оголошення переможців відбудеться 23  грудня 2016 року . Отримати свій виграш ви можете з 26 по 29 грудня 2016 року (з 9:00 до 17:30)  за адресою: м. Київ, Набережне шосе, 2 за умови наявності посвідчення особи.

*Текст обов’язково має бути авторським, не  містити елементи плагіату, ненормативну лексику, тексти образливого змісту, заклики протиправного характеру, що порушують загально прийняті етичні норми та норми моралі.

**В разі знаходження  будь-яких порушень відповідний текст знімається з конкурсу, а автор автоматично лишається права брати участь у конкурсі. ***Для коректного відстеження виконання умов не забудьте встановити вільні налаштування у розділі конфіденційності свого профілю. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Конкурсу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т. ч. його імені та контенту) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Конкурсу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.