Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Фінальний конкурс профмайстерності водіїв тролейбусу КП "Київпастранс"проведений на європейському рівні

22.07.2015

Професія водія тролейбусу – не проста та соціально важлива, адже фахових навичок водія залежить безпечне, культурне та своєчасне перевезення пасажирів. Керівництво КП «Київпастранс» завжди приділяло особливу увагу професійній майстерності водіїв.

Для оцінки професійних навичок найкращих серед тисячного колективу водіїв, наказом генерального директора Майзеля Сергія Петровича була затверджена програма проведення конкурсу та призначена колегія головних судів на чолі з директором навчально курсового – комбінату Межибовським Василем Григоровичем.    

Фінальний конкурс між водіями-переможцями попередніх конкурсів, а саме - представники ТРЕД №1, ТРЕД №2, ТРЕД №3 та Куренівського ТРЕД відбувся 21 липня 2015 року на території ТРЕД №1.

Відії взяли участь у змаганнях на краще знання правил дорожнього руху, на краще знання тролейбусу, змаганнях з приймання рухомого складу перед виїздом на лінію, змаганнях з культури обслуговування, та змаганнях з майстерності керування тролейбусом.

 

 

Переможцями стали:

Перше місце - Прожига Олександр Олександрович, водій ТРЕД №3.

Друге місце - Круголь Володимир Олександрович, водій ТРЕД №3.

Третє місце - Германюк В`ячеслав Петрович, водій ТРЕД №1.

В змаганні на краще знання правил експлуатації тролейбусу перемогла Мельничук Ганна Василівна.

В змаганні на приймання рухомого складу перед виїздом на лінію переміг Ворю Андрій Юрійович.

В змаганні на краще знання правил дорожнього руху переміг Костянець Вячеслав Володимирович. 

Генеральний директор комунального підприємства "Київпастранс" Сергій Майзель привітав переможців, вручив дипломи та сертифікати на відпочинок у Єгипті. Почесні грамоти учасникам також вручив генеральний директор корпорації "Укрелектротранс" Вівченко Володимир Васильович.

Зазначимо, що підприємство активно працює над розвитком галузі електротранспорту. В минулому році тролейбусні депо міста отримали 15 нових рухомих одиниць, в цьому - 15. В планах закупити ще 51 тролейбус згідно угоди ЄБРР.