Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

У реставраційному центрі КП "КИЇВПАСТРАНС" відбувся День відкритих дверей!

21.12.2016

17 грудня 2016 року в історичному реставраційно-експозиційному центрі комунального підприємства «Київпастранс»  відбувся День відкритих дверей, який прийняв понад 2600 відвідувачів.

Організатори свята -  КП «КИЇВПАСТРАНС»  та проект OLDCARLAND.  

Кожен бажаючий, незалежно від віку мав можливість відчути себе водієм автобуса, тролейбуса, унікальних автомобілів, спецтехніки та  проїхатися на справжньому прототипі веломобіля. Особливу радість від таких поїздок отримали діти.

Експозиція другого залу "Чайки" здивувала відвідувачів неймовірними автомобілями та оригінальними декораціями, оформленими у стилі житлових кімнат в дусі епохи минулого тисячоліття. Тут діти могли себе відчути в ролі кіномеханіка, бібліотекара і навіть екскурсовода.

Для найактивніших вболівальників, поціновувачів і фахівців транспортної сфери знаковою і довгоочікуваною миттю стала презентація концепції розвитку та створення музею транспорту. Обговорення пройшло у великому залі пасажирської техніки в формі живого спілкування.

Жива музика від колективу КП "КИЇВПАСТРАНС", розіграші цінних подарунків, гаряча та ароматна кава доповнювали створений святковий настрій. Сюрпризом  стало символічне коло пошани з відвідувачами центру на борту автобуса IKARUS 280 (гармошка).

До речі, в рамках заходу відбулися перші організаційні збори з батьками та дітьми дитячо-юнацької гоночної секції. Усі вихованці познайомилися зі своїми наставниками, а напрацьована програма роботи секції виявилася дуже зручною для всіх учасників процесу.

Реставраційний центр КП "КИЇВПАСТРАНС" висловлює окрему подяку керівництву міста, Департаменту транспортної інфраструктури КМДА і безпосередньо мешканцям  столиці!

Нагадаємо, ІЕРЦ КП «Київпастранс» відкритий для всіх бажаючих у вівторок, четвер та суботу з 10.00 до 19.00!