Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Офіційне представлення оновленої служби контролю КП «Київпастранс»

24.07.2015

Сьогодні 24 липня о 10:00 відбулася урочиста церемонія представлення першої бригади оновленої служби контролю. На заході були присутні керівники профільних служб КП «Київпастранс» та генеральний директор Сергій Майзель.  

«Основна задача контролерів  – профілактика несплати за проїзд, формування свідомого відношення пасажирів до оплати за отриману послугу, уникнення конфліктів в рухомому складі, виявлення фінансових порушень серед водіїв та кундукторів», зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

З метою підвищення рівня та забезпечення більш якісного контролю роботи наземного пасажирського транспорту міста, підвищення  іміджу служби контролю та рівня довіри пасажирів з квітня впроваджено пілотний проект по оновленню служби контролерів наземного громадського транспорту.

Оновлення служби контролерів громадського транспорту має комплексний підхід і включає нову підготовчо-навчальну программу. Навчальна програма складалась з вивчення законодавчих, нормативно-регуляторних документів, охорони праці та етики поведінки на робочому місці, навчання проводилось кваліфікованими викладачами Навчально- курсового  комбінату  КП «Київпастранс» а також викладачами Центру посередництва та модерації Національного університету  «Києво-Могилянська  академія», які провели  тренінг на тему «Ефективне спілкування». Концептуально оновлено зовнішній вигляд (робочу форму) контролерів та підвищений рівень заробітньої плати в середньому 4 500 гривень (заробітня плата складається з основної частини, інша частина - виплати за виконання індивідуальних завдань на проведення перевірок рухомих одиниць щодня, відсутність скарг зі сторони пасажирів, виявлення фінансових порушень водіїв та кондукторів). Перша бригада контролерів складається з 13 працівників. Обслуговувати нова бригада буде маршрути центральної частини міста.

В планах - збільшення кількості контролерів до 200 працівників в подовж 2015 року, а також підготовка  та впровадження начальних програм для кондуктрорів та водіїв.