Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Зимові канікули разом із «Казковим трамвайчиком»!

26.12.2016

27, 28, 29 грудня 2016 року та 3, 4,5 січня 2017 року Казковий трамвайчик запрошує всіх охочих пізнавально  та яскраво провести новорічно-різдвяні свята.  Казкові читання та інші активності триватимуть  з 11.00 до 13.00. Проект організовано Комунальним підприємством «Київпастранс», Департаментом транспортної інфраструктури КМДА та Національною бібліотекою України для дітей.

«Казковий трамвайчик» чекатиме на гостей біля виходу зі станції метро «Контрактова площа» на зупинці трамваю. В рамках насиченої програми на дітей та їх батьків чекають вікторини, майстер-класи, настільні ігри, а також читання в голос, розмаїття нових книг  та інші розваги. Участь у казковому читанні зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років.

 «Виховувати через гру. У період новорічних свят та зимових канікул КП «Київпастранс» продовжує спільну реалізацію проекту «Казковий трамвайчик», аби зробити шкільні канікули малят більш цікавими і корисними та пробудити у юного покоління любов до книг та до читання.» - відмітив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

 Більш детальну інформацію та розклад роботи «Казкового трамвайчика» можна дізнатись на сайті: chl.kiev.ua та Київпастранс.