Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Дитячі забавлянки у «Казковому трамвайчику»

04.01.2017

5 січня 2017 року «Казковий трамвайчик»  чекатиме на допитливих пасажрів з 11 год. до 13 год.   Для дітвори  – майстер-клас  «Зимовий калейдоскоп», голосні читання «Нова книга під ялиночку», майстер-клас «Пригоди ялинки».

Під час канікул маленькі кияни охоче відвідують трамвайчик, що "швартується" на зупинці «Контрактова Площа».

«Кожні канікули «Казковий трамвайчик» щоденно відвідує до пів сотні маленьких киян та чекає на Вас!Процес навчання та організація дозвілля дитини, може бути результативною, якщо ваше чадо одержує від нього задоволення. Успішність спільного проекту «Київпастранс» та Національної Бібліотеки України для дітей протягом кількох років, полягає у незвичному підході – коли усередині «Казкового трамваю», де тепло та затишно, можна послухати та почитати цікаві історії, відгадати загадки, вивчити пісню або змайструвати щось своїми руками.» - розповідає генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

У  трамвайчику чергують бібліотекарі з різних відділів, тому й розваги щодень відмінні. Нові казки, віршики, загадки, нові майстер-класи, розмальовки. Дві години поспіль фахівці працюють з дітками, спілкуються з батьками, розповідають їм про бібліотеку, її послуги, сервіси,  нові книжки.

«Творчі та змістовні канікули у «Казковому трамвайчику» стали традиційним подарунком до новорічно-рідвяних свят для усіх маленьких жителів Києва та їхніх батьків.  У 2015 році працюючи на підприємстві “Київпастранс” та запускаючи проект, який покликаний заохотити дитину розкритися та вчитися, ми лише сподівались на його довго тривалість. Приємно, що «Казковий трамвайчик отримав статус популярного місця для проведення сімейного дозвілля в оригінальний та активний спосіб.»- підкреслює директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.  

У «Казковому трамвайчику», відмічають дорослі, читання у очах малюків виглядає привабливіше.

«Те, що діти зараз мало цікавляться книгами неправда. Вони хочуть читати, вони допитливі, як і ми багато років тому. Зараз дітвора дуже швидко читає, і весь час у пошуках нових і нових історій. Головне, щоб за їх енергією і бажанням встигали наші автори та видавці.», – розповідає заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Тетяна Шамаріна.

Велика частина книг, якими наповнили казковий трамвай бібліотекарі, – українських авторів, трохи зарубіжної фантастики і англомовна література для найменших. Тим же малюкам, які швидко втомлюються від читання, пропонують зробити зимові листівки.

Тут раді дітям від 4 до 11 років. Відвідування заходів безкоштовне, трамвай у цей час стоїть на зупинці.