Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Чергова поїздка до АТО

05.08.2015

Комунальне підприємство «Київпастранс» з травня 2014 року долучилося до підтримки збройних сил України. На територіях відокремлених філій підприємства було організовано п’ять пунктів збору допомоги з подальшою передачею її в зону АТО. Так на протязі року в зону АТО було перевезено працівниками підприємства допомоги на суму понад 11 млн. грн. На ремонтних площах підприємства виконуються роботи з відновлення пошкоджених транспортних засобів для військових, пошкоджених підчас бойових дій. Крім того, комунальне підприємство  передало до військових частин понад 20 одиниць транспортних засобів. Під час бойових дій водії комунального підприємства брали участь в евакуації мирного населення Донецької області, де потрапили під обстріл та отримали поранення. На постійній основі КП «Київпастранс» виділяє автобуси для перевезення військових на час проведення ротації.

 

2 серпня 2015 року генеральний директор КП Київпастранс Сергій Майзель та представники Київської міської Спілки ветеранів Афганістану відвідали військовослужбовців 5-ї батальйонно-тактичної групи «Кремінь» 81-ї десантно-штурмової бригади. Під час зустрічі привітали бійців з Днем Високомобільних десантних військ та передали для облаштування блокпостів - 17 ліжок з матрацами, 12 цистерн, військовий генератор, будівельні матеріали, продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни, загалом було передано понад 8 тон гуманітарної допомоги. Після урочистого привітання на передовій відбувся концерт автора-виконавця, учасника бойових дій Леоніда Мухіна, який виконав пісні на військову і «афганську» тематику.