Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Відновлення музейної експозиції КП «Київпастранс»

07.08.2015

Генеральним директором КП «Київпастранс» Сергієм Майзелем наприкінці літа 2015 року прийнято рішення про створення  експозиції міського транспорту та розпочато оформлення території майбутнього Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» (ІЕР Центр) . Першими кроками цієї роботи стало затвердження території його розташування та створення спеціальних підрозділів  на вул. Виборзька 111.

Територія майбутнього Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» дозволяє розмістити всю експозицію в одному місці - автобус, тролейбус, трамвай і обслуговуючий транспорт; при цьому ІЕР Центр буде мати повноцінну майстерню з реставрації та проведення відновлювальних робіт даної техніки, а також своє місце у експозиції отримають книжковий та фотографічний фонд підприємства.

   

     

Крім реставрації музейних експонатів та їх демонстрації, Історичний експозиційно-реставраційний Центр працює над нестандартними проектами, таким як: "Друге життя транспорту" - "Книжкобус", соціальний проект - «Соціальне таксі».

До програми розвитку Історичного експозиційно-реставраційний Центру увійдуть такі проекти :

- огляд рухомого складу, який забезпечував перевезення пасажирів у місті Києві (історична спадщина);

- створення екскурсійних маршрутів на «ретро» автобусах, трамваях та тролейбусах. ( на експонатах, які брали участь у історичних подіях м. Києва);

- проведення екскурсій в існуючих парках та депо та плідно забезпечують перевезення городян.

На думку генерального директора «Київпастрансу» Сергія Майзеля, реалізація даного проекту, його втілення у життя нададуть громадськості можливість зазирнути за лаштунки минулого та стежити за розвитком громадського транспорту міста Києва.