Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Комунальне підприємство «Київпастранс» починає боротьбу з незаконними підключеннями до опор контактних мереж

26.01.2017

Служба енергетичного забезпечення КП «Київпастранс» звітує, що на даний момент виявлено 1855 несанкціонованих підключень до опор контактних мереж.

По-перше, так як ці підключення виконано з порушенням нормативних вимог, це становить небезпеку ураження електричним струмом з усіма несприятливими наслідками для киян та гостей м.Києва.

По-друге, внаслідок незаконних підключень КП «Київпастранс» несе значні збитки по утриманню вказаних опор. Недоотримання коштів за рік складає понад 1 мільйон гривень.

«Комунальне підприємство «Київпастранс» починає активну боротьбу з порушниками закону. Відтепер Служба енергетичного забезпечення буде уважно відслідковувати всі спроби незаконного підключення до опор контактних мереж підприємства. В разі виявлення подібних випадків ми будемо не лише звертатися з відповідними заявами до поліції Києва, а й до суду», - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Шановні мешканці Києва! Будьте свідомими та не порушуйте закон! Пам’ятайте, що несанкціоноване підключення до опор контактних мереж є небезпечним для вашого життя!