Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП «Київпастранс» розпочало спільні рейди з поліцією

30.01.2017

Сьогодні, 30 січня 2017 року працівники оновленої служби контролю КП «Київпастранс» спільно з Національною поліцією України провели спільний рейд.
Мета рейду – перевірка пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинність документів, які дають право на пільговий проїзд у транспорті.

Першою локацією стала ст. м. Петрівка. Контролери разом з працівниками поліції пильно перевірили увесь рухомий склад, який курсував біля даної станції.

Нагадаємо, працівники КП «Київпастранс» мають право на штрафні санкції стосовно безбілетників, співробітники поліції ж перевіряють справжність документа, який надає право на пільговий проїзд.

«Кількість пасажирів, які не сплачують за проїзд у транспорті становить до 13 %. Щомісячно працівники КП "Київпастранс" проводять близько 70 000 перевірок і виписують від 3000 штрафів. Подібні перевірки будуть проводитись на постійній основі. При цьому, кожного разу змінюватимуться маршрути та час перевірок», - повідомляє начальник Служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» Олександр Вавринчук.

 «Перевірки такого типу є дійсно ефективними. Це вже не вперше, коли КП «Київпастранс» звертається за допомогою до працівників поліції. На жаль, тільки за  2016 рік ми спостерігали значну кількість прикрих випадків, коли «безбілетники» вдавались до агресивних дій для того, щоб не платити за проїзд. Тому було вирішено відновити спільні рейди, які, насамперед, зменшать кількість «зайців» та захистять працівників підприємства від прикрих випадків», - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.  

 

КП «Київпастранс» закликає киян та гостей столиці бути свідомими та своєчасно сплачувати за проїзд у наземному громадському транспорті!