Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

КП "Київпастранс" визнано одним з найкращих підприємств року

30.01.2017

В комунальному підприємстві «Київпастранс» особлива подія – ми отримали звання «Найкраще підприємство країни»!

Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка якості» присвоює звання «Найкраще підприємство країни» за незмінно високу якість та досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні. Метою рейтингу є визначити та показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, і сприяти суспільному визнанню підприємств. Рейтинг складається на основі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає будь-який вплив людського фактору на прийняття рішення. Це неупереджена, комплексна, об’єктивна, прозора система. Вона визначає лідерів, які досягли переваг в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності.

Рейтинг свідчить про інвестиційну привабливість та є результатом кропіткої роботи як керівництва підприємства, так і всього колективу.

Ця нагорода вручається компаніям-лідерам за значний внесок у розвиток економіки України.

«Нам надзвичайно приємно отримати таку нагороду як визнання нашої роботи на благо міста. Щоденно весь колектив КП «Київпастранс» не лише сумлінно виконує свою роботу, але й намагається постійно покращувати транспортну систему міста. Пишаюся нашими співробітниками, адже саме завдяки їх праці Київпастранс було визнано одним з найкращих підприємств країни. Впевнений, що це не остання наша нагорода!» - зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Крім роботи всього підприємства особливо були відмічені досягнення двох співробітників КП «Київпастранс». За професіоналізм, видатні трудові досягнення та відданість своїй справі почесними дипломами були нагороджені виконуючий обов'язки директора з транспорту Литвинов Сергій Дмитрович та начальник Служби колії Васьківський Леонід Анатолійович.

Вітаємо весь майже 10-тисячний колектив КП «Київпастранс» з цією важливою для нашого підприємства подією! Визнання нашого підприємства найкращим лише додасть нам сил та бажання працювати ще краще, щоб покращувати транспортну систему Києва!