Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Інформація про внесення змін у роботу громадського наземного транспорту під час святкування 24-ї річниці Незалежності України

19.08.2015

З метою забезпечення якісних та безпечних  пасажирських перевезень мешканців та гостей столиці під час підготовки та проведення загальноміських заходів присвячених відзначенню у місті Києві 24-річниці Незалежності України, 20-24 серпня 2015 року буде внесено зміни у роботу громадського наземного  транспорту.

З  20 серпня по 22 серпня з 19:00 до закінчення руху під час тренувань парадних розрахунків на вул. Хрещатик буде перекрито рух транспорту на вул. Хрещатик на ділянці від Європейської площі до вул. Богдана Хмельницького. Відповідно, рух автобусів маршрутів №№ 24, 62 організують від Музею історії Великої Вітчизняної війни та Ботанічного саду до стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

23 серпня з 7:30 до 10:00 на час проведення офіційних державних заходів буде перекрито рух транспорту на Софійській площі. У зв’язку із цим, внесуть такі зміни в рух:

– тролейбусів маршруту № 6 від Мінського масиву до ст. м. «Лук’яніська»;

– тролейбусів маршрутів №№ 16, 18 відповідно від вул. Академіка Щусєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.

З 11:30 до 12:30 організують рух тролейбусів маршруту №38 від «ст. м.  Видубичі» до бульв. Лесі Українки (пров. Щорса). Рух автобусів маршруту № 24 тимчасово зупинять.

24 серпня з 6:00 до 22:00 під час перекриття руху транспорту на вул. Хрещатик на ділянці від Європейської площі до вул. Богдана Хмельницького рух автобусів маршруту № 24 організують від Музею історії Великої Вітчизняної війни до Європейської площі.

З 10:00 до закінчення заходу « Парад Незалежності», рух автобусів №№24,62 відповідно від Музею історії Великої Вітчизняної війни та Ботанічного саду до стадіону Динамо ім. Лобановського.

24 серпня з 9:00 до 10:00 під час покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському:

– рух тролейбусів маршрутів №№5,8,9,17 організують відповідно від вул. Білицької, вул. Смілянської, аеропорту «Київ» та пл. Космонавтів до Повітрофлотського шляхопроводу;

– тимчасово скасують зупинки тролейбусів маршрутів №№5,8,9,17: «Вулиця Володимирська», «Бульвар Тараса Шевченка» та «Університет» на вул. Володимирській.

Окрім того, 22-24 серпня запланують роботу транспорту на маршрутах загального користування за розкладами вихідного дня, передбачивши резерв рухомого складу.

24 серпня передбачать необхідний резерв рухомого складу на випадок збільшення пасажиропотоку.