Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

УРОЧИСТЕ ВІДЗНАЧЕННЯ 110‑РІЧЧЯ КИЇВСЬКОГО ФУНІКУЛЕРА

29.08.2015

29 серпня 2015 року об 11 год, після проведення регламентних робіт з виконанням капітального ремонту окремих його вузлів відбулося урочисте відкриття та офіційне відзначення 110-річниці КИЇВСЬКОГО ФУНІКУЛЕРА.

  

 

Київський фунікулер експлуатується з 1905 року. За цей час він тричі піддавався докорінній реконструкції – в 1928-му, 1958-му та 1984 роках.

Під час робіт було повністю оновлено концепцію зовнішнього вигляду вагонів, оновлено салони вагонів (місця для сидіння, внутрішню обшивку, оновлено двері), повністю оновлено відділення оператора та вузлів фунікулеру (коліс, гальм, тягового приводу, керування, зв’язку та сигналізації).

Згідно з Правилами будови, утримання та огляду похилих рейко-канатних підйомників (фунікулерів) проведено інспекцію спеціалістами Держнаглядохоронпраці України  та надано дозвіл на експлуатацію фунікулера на наступний рік.

На станціях та на лінії фунікулеру під час проведення робіт встановлено  Wi-Fi.

Також відтепер у Київському фунікулері можна буде сплачувати за проїзд карткою або платіжним пристроєм із безконтактною технологією MasterCard®. Це стало можливим завдяки спільному проекту КП «Київпастранс» із компанією MasterCard, АТ «Ощадбанк», АТ «Банкомзв’язок» та консорціумом «АСТЕК». Для того щоб сплатити за проїзд, потрібно просто піднести безконтактну картку MasterCard або інший пристрій до турнікета. З рахунку автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду. На майданчику попереду фунікулеру, аніматори запрошували мешканців та гостей столиці до участі у святкуванні 110 - річниці Фунікулера. Звучала скрипка, малеча отримувала в подарунок святкові брендовані кульки. На при кінці урочистого святкування 110 річниці Фунікулера усіх присутніх пригощали святковим тортом, який прикрашали 110 свічок, що задувалися керівництвом КП «Київпастранс». Солодкими  напоями пригощала торгівельна марка «Оболонь».

Звертаємо увагу що з 29 серпня запроваджується активність «Розшифруй код фунікулеру та отримай свій щасливий проїзний квиток» - приймайте участь, та отримуйте подарунки.  

Інформація КП «Київпастранс»