Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Акція «Розшифруй код Фунікулера та отримай свій щасливий проїзний квиток»

29.08.2015

З 29 серпня 2015 року по 24 вересня 2015 року КП «Київпастранс» проводить акцію «Розшифруй код Фунікулера та отримай* свій щасливий проїзний квиток» на офіційній сторінці комунального підприємства у соціальній мережі Facebook (fb.com/Kyivpastrans)

Умови: 1. Будь чи стань прихильником сторінки комунального підприємства у соціальній мережі Facebook (fb.com/Kyivpastrans). 2. Розгадай код 
кросворду з важливих цифр життєдіяльності фунікулеру, написавши відповіді на запитання в коментарях. 3. Поділися публікацією акції у хроніці особистого профілю та не забудь відкрити доступ до інформації для всіх у настройках конфіденційності. 

Запитання: 1.У якому році почалось будівництво київського фунікулеру? 2.Яка є ширина колії (мм) фунікулеру? 3.У якому році відбулося урочисте відкриття київського фунікулеру? 4.Скільки спочатку становила довжина (м) колії фунікулеру? 5.Скільки рейсів щоденно здійснює фунікулер?

Код: вік фунікулеру?

Серед учасників будуть розіграні 110 проїзних квитків на проїзд у наземному транспорті на жовтень за допомогою сервісу random.org. Акція діє з 29 серпня 2015 року по 24 вересня 2015 року. Оголошення переможців відбудеться 25 вересня 2015 року.

*Під отриманням вважається можливість придбання проїзного квитка на квітень 2015 року за одну гривню та необхідність пред’явлення паспорту і коду. **Беручи участь у Акції, Учасник Акції тим самим надає свою згоду на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації (в тому числі його імені, прізвища, місця проживання та фотографії) в засобах масової інформації, в соціальній мережі Facebook , на Інтернет-сайті: http://www.kpt.kiev.ua/ та будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю із засобами масової інформації у випадку отримання проїзного квитка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відштовхуватиметься Організатором та/або уповноваженими ними особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України. ***Забороняється вживання ненормативної лексики учасниками Акції. КП «Київпастранс залишає за собою право відмовити в участі особам, котрі не дотримуватимуться умов Акції.    

Інформація КП «Київпастранс»