Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Виліт кращих працівників до Єгипту.

04.09.2015

У суботу, 5 вересня нагороджені працівники КП «Київпастранс» відправляються до Єгипту. Виліт працівників запланований на 17 годин 40 хвилин з терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Нагадаемо, що за підтримки київського міського голови Віталія Кличка для кращих водіїв, кондукторів  та  квиткових контролерів ліній швидкісного трамваю КП«Київпастранс» було нагороджено 20 сертифікатами на поїздки до Єгипту від туристичного оператора «TEZ tour».     

Кращих водії трамваїв, тролейбусів та автобусів було визначено шляхом участі у фіналі конкурсу професійної  майстерності водіїв.    

До визначення кращих кондукторів були залучені пасажири та користувачі соціальної мережі Facebook. Відбір кандидатів до нагородження проходив з 15 липня по 31 липня 2015 року шляхом участі у проекті «Народне визнання». Для того щоб запропонувати свого кандидата у проект «Народне визнання» користувачі надсилали на сторінку комунального підприємства у соціальній мережі Facebook (facebook.com/kyivpastrans) фото кондукторів та короткий опис чому саме він/вона має отримати сертифікат на тур до Єгипту.

Призери були визначені більшою кількістю «лайків» користувачів мережі. Переможцями проекту стали: кондуктор ТРЕД №2, 18го тролейбусного маршруту Балабан Наталя і кондуктор ТРЕД №3 40го тролейбусного маршруту Жеребко Петро.