Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Виставка-презентація білоруської техніки в КП "Київпастранс"

04.04.2017

Сьогодні відбулась виставка-презентація білоруської пасажирської та комунальної техніки .

На виставці були присутні представники заводу-виробника з Республіки Білорусь , мер Києва,  керівники профільних підрозділів КМДА, комунальних підприємств столиці та гості з інших міст.

На презентації було представлено автобус «Бєлкоммунмаш –Е420», автобуси «МАЗ-203», «МАЗ-206», комбіновані машини на шасі «МАЗ 4х2», «МАЗ 6х4», сміттєвоз на шасі «МАЗ 4х2», навантажувачі універсальні АМКОДОР – 211, 320, 352, 342С4, комунальна техніка на базі трактора МТЗ.

Захід відбувся на території Автобусного парку № 6 КП «Київпастранс».  Представники з Білорусії провели презентацію фінансових інструментів підтримки Білоруського експорту, які можуть бути використані в рамках реалізації спільних інфраструктурних проектів з містами та регіонами України.

«Найбільш цікавим експонатом на виставці для КП «Київпастранс» є електробус. Це інноваційний пасажирський транспортний засіб, який одночасно об'єднує в собі переваги як  тролейбуса, так і автобуса. Для Києва придбання таких електробусів  було б  чудовою можливістю зекономити не лише паливно-мастильні матеріали, а й зберегти навколишнє середовище. Адже електробус є сучасним екологічним видом громадського транспорту. До того ж, даний транспорт має можливість об'їжджати аварійні ділянки, чим і уникати затримки транспорту», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.