Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівТеплопостачанняПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Бібліотека на колесах “Книжкобус” курсуватиме Києвом

14.09.2015

Книжкобус” - це перший мобільний хаб в Україні, який подорожуватиме  з метою популяризації книгочитання серед дітей та молоді. 

“Книжкобус” переміщатиметься з одного місця на інше, перевозячи з собою книги та інше обладнання. Головним завданням бібліотеки на колесах є популяризація та пропаганда книгочитання.

Створення “Книжкобусу” є ініціативою Фонду Дарини Жолдак за підтримки ТОВ «Майкрософт Україна», ВАТ «Intel», ТМ “Молокія”, ТМ “Розумники”, ТМ «Poparada», ТС «Винахідник» та ін. Автобус для проекту надало комунальне підприємство  «КИЇВПАСТРАНС», також  підприємство займається ремонтом транспорту та  модернізацію рухомої одиниці з подальшою технічною підтримкою. Творці «Книжкобусу» переконані, що “Читати - це круто!”

“Книжкобус” буде оснащений гаджетами з доступом до електронних книг, підручників та сайтів про літературу. В ігровій формі дітям пояснюватимуть, де можна придбати, безкоштовно завантажити або прочитати онлайн-книгу. Головною метою проекту є навчання дітей використовувати сучасні технології максимально для свого розвитку. Щотижня плануються відвідини 4 шкіл Києва для популяризації  читання серед 400 школярів.

“Книжкобус” позиціонується як платформа для інтерактивних лекцій, майстер-класів, презентацій книжок, зустрічей з авторами. “Книжкобус” є першою сходинкою до розробки концепції в масштабі країни.  

Презентація проекту запланована на 15 вересня 2015 року  в Українському кризовому медіа-центрі (Український Дім) об 11.00.