Історія підприємстваАвтобусний транспортМіський тролейбусМіський трамвайФунікулерКерівництвоАвтобусиТрамваїТролейбусиНовиниВакансіїСтруктура підприємстваЗапобігання проявам корупціїФінансові звітиФінансовий звіт 2013р.Фінансовий звіт 2014р.Фінансовий звіт 2015р.Результати роботи КП "Київпастранс" 2015Фінансовий звіт 2016р.Фінансовий звіт 2017р.Фінансовий звіт 2018р.Фінансовий звіт 2019р.Про КиївпастрансВартість проїздуОбґрунтування тарифів 2015Обґрунтування тарифів 2018Види квитків та їх виглядПільгиМаршрути та розклад рухуМіжнародні маршрутиТранспорт онлайнПравилаКонтролериКіоски продажу квитківЗупинки та їх приналежністьТимчасові зміни рухуПасажирамЗамовлення перевезеньЕкскурсіїЛабораторіяНавчально-курсовий комбінатПродаж деталей, вузлів та агрегатівПослугиОбслуговування пасажирівСхема маршрутів внутрішньо-обласного сполученняСхема маршрутів міжобласного сполученняМіжобласні рейсиВнутрішньообласні рейсиПриміські рейсиМіжміське сполученняПриміське сполученняВитяг з правил надання послуг пасажирського автомобільного транспортуПереоформлення квитків, повернення плати за проїздРозташування місць в автобусахОбов'язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті Міжнародні відправленняСхема руху міжнародних автобусних маршрутівАвтостанція ВидубичіПублічні закупівліКонтакти

Команда КП "Київпастранс" виграла Гран Прі!

15.09.2015

  12 вересня 2015 року відбулося перше ралі-квест і виставка ретро автомобілів на Кубок мера міста Ірпінь Володимира Карплюк. Змагання були приурочени до стошістнадцятий річниці з дня заснування міста. Автомобілі учасників красивою експозицією розташувалися на центральній площі Ірпеня. У змаганні взяло участь сімдесят автомобілів, у тому числі і команда КП "Київпастранс" яка складалася з "Горбатого" Запорожця, 403 Москвича, Волги ГАЗ 24, Автобуса ЗІС 155 та автомобіля техдопомоги КрАЗ 255. У розвиток програми співпраці між ІЕР Центром КП "Київпастранс" і "КВНЗ Транспортно-Економічний Коледж" студенти брали участь у підготовці автомобілів до змагання. Вісім кращих поїхали на змагання у складі команди, а двоє студентів навіть проїхали штурманами у складі екіпажу ГАЗ 24 і Ірпінського ЗАЗ 965 з державний  № 46-87 КДБ. протягом усього дня на площі проходили народні гуляння, змагання фізкультурників і спортсменів, конкурси краси, насичена концертна програма (ВВ, Океан Ельзи, Олександр Пономарева) і багато інших. Увечері на головній сцені відбулося нагородження учасників та переможців змагання.

  Перше місце в абсолютному заліку Лащенко Ігор, ЗиМ, він же - перше місце в класі, більше 2500 см3. Друге місце в абсолютному заліку і Перше в класі 1300-2500. Ростислав Мазур, ГАЗ-69. Третє місце в абсолютному заліку і 2-е місце в класі 1300-2500 см3 у  Сидорця Олексія, ГАЗ-21. Друге місце в класі більше 2500 см3 - Варенко Сергій Татра 613. Третє місце в класі 1300-2500 см 3 Шмерего Іван Nissan Silvia S12. Гран Прі мера міста Ірпінь отримав автобус ЗІС 155 відреставрований силами Історичного Експозиційно-реставраційного Центу КП "Київпастранс".

  Вітаємо з успішним святом керівництво міста, персонально мера Володимира Карплюка, і організаторів змагання: Проект "Кофейбус", Old Car Servis, Золоте Кермо України і проект Los Solomas!